Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

20.10.2022 – УНАПРЕДУВАЊЕ НА РАНА ДИЈАГНОСТИКА И ТРЕТМАН НА ПАЦИЕНТИ СО ЛИМФОМ И МИЕЛОМ ВО РСМ – ПРЕДИЗВИЦИ И МОЖНОСТИ

20 октомври / 1:30 pm - 3:30 pm

Free

Details

Date:
20 октомври
Time:
1:30 pm - 3:30 pm
Cost:
Free

Venue

Деканат на Медицински факултет
50 Дивизија, бб
Скопје, 1000 North Macedonia
+ Google Map

Organizer

Здружение за хематологија на РСМ